Роупджампінг
Залиште свої контакти
щоб записатись на стрибок
Фото наших відвідувачів
Висококваліфікованні інструктори

Всі наші інструктори проходять ретельний відбір, кожні пів року оновлюють свої кваліфікаційні навики та підтверджують їх на спеціальхих екзаменах міжнародного зразку. Інструктуються по наданню першої медичної допомоги та першочергових діях при нестандартних ситуаціях. Тому, відвідуючи наші атракціони Ви можете бути певні в своїй безпеці на всі 100%

ПОДАРУЙ ПРИГОДУ
Що таке роуп-джампінг?

В стрибках з мотузкою (роуп-джампінг) застосовується виключно спеціальне альпіністське спорядження, яке вимагає регулярного та ретельного огляду, постійного контролю та відповідних умов експлуатації.. Для кожного місця де відбуваються стрибки проводиться оцінка та забезпечення умов безпеки , відповідні розрахунки траекторії руху, а також складається набір спорядження, який потребується для здійснення роуп-джампінгу. Ретельний огляд та контрольні усіх елементів спорядження здійснюються перед кожним стрибком. Застосування альпіністського спорядження розширює перелік об’єктів, на яких можна здійснювати роуп-джампінг, що відрізняє його від схожих видів інших екстримальних розваг.
Здебільшого стрибки з мотузкою відбуваються на мостах,на скелях та різноманітних висотних промислових об’єктах. В основу здійснення безпечного роуп-джампінгу закладено принцип «маятника». За рахунок цього принципу та динамічних властивостей альпіністських мотузок відбувається амортизація навантаження в нижній фазі польоту, що забезпечує безпеку та комфорт стрибка.

Відео наших відвідувачів
Вартість і графік роботи
Літо-осінь
10.00-18.00
300 грн.
Зима
10.00-16.00
300 грн.
Групам знижки!
Спеціальна пропозиція для ексурсоводів
Відео в подарунок
Наші контакти
...

м.Яремче , сувенірний ринок біля водоспаду “Пробій”

...

+380687731331

...
Графік роботи:

Літо-Осінь
10.00-18.00
Зима
10.00-16.00

Заповніть форму
і наш менеджер зв’жеться з вами найближчим часом